Dizel Mi LPG Mi Daha İyi

5
1328
Dizel Mi LPG Mi Daha İyi
Dizel Mi LPG Mi Daha İyi

Dizel Mi LPG Mi Daha İyi

Otomobil firmalarının her yıl yeniden düzenlediği ve yakıt bakımından daha tasarruflu olarak tanıtımlarını yaptıkları birçok model içinde Dizel mi Lpg mi daha iyi soruları insanların hep merak ettiği ve ilk sorduğu sorular arasında yer alır. Dizel, benzinli veya Lpg’li araçlar için söylenecek ve karşılaştırma yapılacak birçok farklı etken mevcut aslında.

Çünkü yapılan karşılaştırmalar ile bu sorunun ayrı ayrı cevaplandırılması yapılabilir. Tabi ki, ücret bakımından eskiden beri bilinen en tasarruflu yakıt cinsi Dizel olarak söylenebilirdi, ancak LPG’li araçların piyasaya girmeleri ile artık sektörde bu değişim yerini farklı bir kullanıma sevk etti diyebiliriz.

Araçların yakıt tasarruflarını düşünerek sorulan Dizel mi Lpg mi daha iyi sorusu için verilecek cevap aynı model ve aynı tarz araç için düşünülür ise LPG olacaktır.

Farklı enjeksiyona sahip olan farklı modeller arasında yapılan bir tercih olur ise, getiri ve götürü oranları hesaplandığında Dizel avantajı kendini gösterecektir. Bu sebeple araçlardaki özelliklere göre cevapların değişime uğraması çok normaldir.

5 YORUMLAR

  1. lpgli aracı kapıma bile koymam onun yerine dizel araç her zaman avantajlı yok lpg beyni dondu yok lpg beyni değişim süresi geldi. yok rölantş ayarı gibi zorluklarla uğraşacak vaktim yok

CEVAP VER