Bir döneme damgasını vuran 5 amatör şarkı

4
1759
Bir döneme damgasını vuran 5 amatör şarkı
Bir döneme damgasını vuran 5 amatör şarkı

Bir döneme damgasını vuran 5 amatör şarkı

Ülkemizde, Youtube‘nin yeni yeni yayılmaya başladığı ve bilinirliğinin gün geçtikçe arttığı yıllar olan 2000’li yılların başlarında o döneme damgasını vuran birçok amatör parça ve sanatçı ortaya çıktı. O dönemde bu amatör şarkılar ile binlerce beğeni alan eser sahiplerinin bazıları günümüzde aktif olarak müzik yaşantılarına devam etse de bazıları bu büyük sektör içerisinde kaybolup gitti.

Unutulmayan amatör şarkılar

Gerek şarkı sözleri gerekse kullanılan müzik ritimleri ile birçok kişinin beğenerek dinlediği parçalar artık günümüzde çoğu kimse tarafından hatırlanmasa da bazı bireyler tarafından halen dinlenilmekte. Özellikle bu parçalara ait Youtube videolarının altında yer alan yorum panelinde halan bu şarkıların dinlendiğinin kanıtı görebiliriz.

Sizler için derlemiş olduğumuz bu videoyu ile geçmişte bir yolculuk yapmanızı sağlayarak, unutulmaya yüz tutmuş döneme damgasını vuran amatör şarkıları hatırlamanıza neden olabiliriz.

Video içerisinde yer alan dönemin en önemli amatör şarkıları;

  • Çareler Çaresiz
  • Gözlerime Çizdim Seni
  • Bilmezdim Bir Daha Seveceğimi
  • Senin O Gözlerin Var Ya
  • Kalbime Gömerim O Zaman

4 YORUMLAR

  1. Senin O Gözlerin Var Ya şarkısı benim üniversite yıllarımın ilk yılında çıkmıştı ve her akşam evde dinleyerek hayallere dalardım ne güzel günlerdi o günler

CEVAP VER